Profil

ARIES-reklamná agentúra bola založená v Košiciach 15. apríla 2002

ARIES - reklamná agentúra je úspešná rodinná firma. Za nás hovorí naša práca a spokojnosť všetkých klientov. Už na začiatku nášho pôsobenia na trhu do nás svoju dôveru vložilo mnoho firiem ako aj inštitúcie napr. mesto Košice aj Košický samosprávny kraj. S odhodlaním, niečo po sebe zanechať sme sa krok za krokom zlepšovali a rozvíjali svoje schopnosti v spolupráci s jednotlivými zákazníkmi aj novými technológiami. Ku každému zákazníkovi pristupujeme rovnako, bez rozdielov, na 100 % s plným nasadením a odhodlaním spraviť pre klienta všetko v rámci našich možností, ale často krát aj nad ich rámec. Snažíme sa predstaviť mu aj niečo, čo jeho predstavy predčí. Žiadna cesta, ale nie je bez trhlín a priznávame sa, ako všetci chybujú, tak aj my. No za svoje chyby nesieme patričnú zodpovednosť. Snažíme sa chybu napraviť tak, aby náš klient bol maximálne spokojný.

Volám sa Xénia Ujhelyiová a v reklame pôsobím od roku 1996, z toho svoju vlastnú agentúru vediem od roku 2002. Spolu so mnou aj môj manžel Zdeněk, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou a vedúcou osobnosťou výrobného procesu. Zaslúžil sa o výrobu množstva 3D nápisov z rôznych materiálov a zabezpečuje aj všetky technicky a manuálne náročné časti našej práce. Naša dcéra Petronela, ktorá ma zastupuje počas mojej neprítomnosti, pracuje s grafickými a textovými návrhmi rovnako ako aj pomocná sila vo výrobe. Do nášho tímu patrí aj Viliam Kmec, ktorý pre nás vyrába internetové stránky a spravuje nám e-shop (v prípade nutnosti viacerých šikovných rúk) sú nám k dispozícii aj externí pracovníci - brigádnici s ktorými spolupracujeme už dlhší čas a poznajú naše požiadavky na precíznu prácu. Medzi takýchto pomocníkov patria aj žiaci odborných škôl, ktorým v rámci ich externej výučby poskytujeme nie len nové znalosti, ale aj prax do budúcnosti. Napriek tomu, že naša agentúra nie je rozsiahla v oblasti ľudských zdrojov, je pohotová a flexibilná v každom čase. Vieme Vám zaručiť kvalitu, ktorá nie je nutne vyvažovaná kvantitou zamestnancov.

Som hrdá na každý výrobok, ktorý opustí našu dielňu, vďačná za každého spokojného klienta a viem, že ak Vy vložíte dôveru v nás, nesklameme Vás a spravíme všetko pre to, aby ste s nami preskočili hranice možností.

 

Šikovnosťou a originálnymi nápadmi sme sa rýchlo a hlavne úspešne začlenili medzi najlepšie agentúry v meste a vďaka tomu spolupracujeme s náročnými klientmi ako napríklad:

 

SPOJSTAV s.r.o.

HOFEX, s.r.o.

MČ KE Západ

SOLODOOR dvere a zárubne

ENVY klinika estetickej medicíny

Atrium OPTIMA Košice

GRENASI, s.r.o.

PIVKO pod kaštieľom

 
ENVY THERAPY

EUROVIA SK a.s.

NOVIsoft spol. s r.o.

BRETON Slovakia s.r.o.
       

 

 K hlavným aktivitám našej agentúry patria:

  • kompletná reklama od prípravy logotypu až po realizáciu prezentácie celej Vašej firmy: pečiatky, vizitky, hlavičkové papiere, reklamné a propagačné predmety
  • reklamné a darčekové predmety, ručne vyrábané upomienkové predmety ako aj ich následné označenie firemným logom
  • firemné tabule plotrovanou alebo plnofarebnou tlačou: bannerové plachty, RollUp systémy, pútače-apilóny, veľkoformátové nálepky
  • frézovanie písmen a rôznych tvarov do plastov, extrudovaných polystyrénov aj plexiskla
  • označenie textílií ( tričká, šiltovky, pracovné odevy ...) flockom, flexom, vyšívaním aj plnofarebným transférom
  • netradičné upomienkové darčeky plnofarebná tlač na hrnčeky, podložky pod myšku, puzzle a pod., ( ozdobné fľaše s Vašim logom )
  • naše produkty design, grafické návrhy

 

kalendáre s vlastnou propagáciou, diáre s logom, novoročné pozdravy s vlastnou fotkou si môžete objednať už v lete! dátum doručenia podľa požiadavky.

 

Tešíme sa na Vás: Žižkova 19 / 2. p./201